کانکس

نورگیر

سقف حیاط خلوت

طلق پلی کربنات

سقف پاسیو

طراحی دکوراسیون داخلی متفاوت در آشپزخانه

خانه ی قانعی

طراحی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه با الهام از خانه ایرانی شکل گرفته و رنگ گرم دیوارپوش و کف پوش ها حس صمیمیت را در فضا تقویت کرده است تفاوت این دکوراسیون فرو رفتن آن در دل زمین است و استفاده از سقف بالای آن به عنوان نیم طبقه می باشد.

خانه ی بارین

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بارین با وجود منحنی های آزاد حال و هوای بسیار متفاوتی را به وجود آورده و رنگ های انتخاب شده در ان شباهت زیادی به ایلخانه دارد محنی های به کار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه هیچ عنصر محدود کننده ای برای طرح به وجود نیاورده و علی رغم کوچک بودن فضا زیبایی به آن بخشیده است.

خانه ی میوه های باربد

ایده ی طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی خانه ی میوه های باربد جایی برای نگهداری میوه های مورد علاقه ی فرزند صاحب خانه ! طراحی دکوراسیون داخلی اشپزخانه هماهنگ با دیگر بخش های خانه و به سبک ایرانی ست کاشی های فیروزه ای رنگ نشانه ی بارز استفاده از این سبک در طراحی دکوراسیون داخلی این بخش از خانه است . نکته متفاوت در این اشپزخانه خلوص و سادگی آن است در این اشپزخانه از کابینت های امروزی استفاده نشده همان مصالحی که در ساخت دیوارهای خانه به کار رفته است این بار پیشخوان آشپزخانه را نیز به وجود آورده تا بتوان در آن به راحتی مشغول کار شد.

کلیه حقوق متعلق به سایت طراحی نما می باشد. نشر مطالب تنها با ذکر سایت و لینک مربوطه بلامانع است