کانکس

نورگیر

سقف حیاط خلوت

طلق پلی کربنات

سقف پاسیو

ورق های کامپوزیت SPECIAL

ورق های کامپوزیت  Specialشامل تمامی مزیتهای از جمله سبکی ، انعطاف مناسب و استحکام کششی بالا برخوردار هستند به همین دلیل مورد استفاده در اجرای نمای کامپوزیت قرار می گیرند.

ورق های کامپوزیت طرح چوب که در نمای ساختمان به کار می روند ، در غالب پانل های سبک ضد فرسایش ،ضد پوسیدگی ، مقاوم در برابر حشرات و قابل اجرا در اشکال مختلف زیبایی و استحکام چوب را ارائه می کند. ورق های کامپوزیت سری چوب در طی فرایند پیچیده تکنولوژی رنگ فلور کربن تولید می شوند که از تمامی مزایای دیگر ورق های کامپوزیت آلومینیومی Specialبرخوردار می باشد.

ورق های کامپوزیت آلومینیومی نمای ساختمان طرح سنگ ، با خصوصیات منحصر به فرد ورق های کامپوزیت آلومینیوم زیبایی طبیعی انواع سنگهای رایج نما را تلفیق کرده و ظاهری منحصر به فرد را در نمای ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی اسجاد میکند.

ورقهای طرح سنگ نمای ساختمان ، با ویژگی های ممتاز موجب تو سعه طراحی معماری پروژه ها می شود.

این ورق ها غیر آلی می باشند به همین دلیل بر خلاف مصالح طبیعی مانند سنگ و چوب تحت تاثیر اشعه ماوراء بنفش خورشید قرار نمیگیرند و پس از چند سال دچار تغییر رنگ و یا رنگ پریدگی نمی شوند .

طرحهای سنگ و طرحهای چوب در ابعاد وسیعی قابل تولید می باشند و جایگزین مناسبی برای نمای ساختمان های قدیمی چوب و سنگ می باشد

ورقهای  Special ، کلکسیون وسیعی از طرحهای سنگ و چوب متنوع ، طرحهای آینه ای رنگی منحصر به فرد ، طرحهای خش دار رنگی چشم نواز و ورقهای استیل و هفت رنگ ارائه می دهد.

کاربردها:

پوشش نمای ساختمان ، پوشش نمای داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی ، تعویض نمای ساختمان های قدیمی ، قابهای پنجره ها ، سر در فروشگاهها ، فریم ها و درب منازل ، ستون ها ، غرفه و استندهای نمایشگاهی ، سقف و پارتیشن بندی، لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی و ...

کلیه حقوق متعلق به سایت طراحی نما می باشد. نشر مطالب تنها با ذکر سایت و لینک مربوطه بلامانع است